Geen clichéteam

Een echte boekhouder? Veel mensen schetsen dan het clichébeeld van een wereldvreemde pietje-precies die alleen aan cijfers denkt.

Maar dan kennen ze Gevimar nog niet ... Tijdens een eerste vrijblijvende kennismaking merk je al snel het tegenovergestelde. Ons team telt ondertussen twintig medewerkers die allemaal houden van een losse, familiale sfeer. Als (potentiële) klant voel je je bij ons direct op je gemak.

Ja, digitalisering is een must. Maar ondanks die evolutie hechten we enorm veel waarde aan echte menselijke contacten. Daarom krijgt elke klant een klantverantwoordelijke, die rechtstreeks via telefoon en e-mail bereikbaar is. We besparen je de vervelende tocht door een keuzemenu.

 

Collega in de kijker

Cynthia Huysentruyt

Er doet zich een unicum voor binnen GEVIMAR. Onze collega Cynthia verlaat definitief het kantoor... wegens pensionering.

Als tweede medewerkster ooit binnen GEVIMAR kunnen we stellen dat er in haar vele jaren trouwe dienst veel is veranderd. Het kantoor groeide, het aantal collega's nam bijna jaarlijks toe, een verhuis,... en uiteraard hoe het werk zelf evolueerde.

 

Cynthia bleef steeds trouw aan zichzelf en werd hierdoor sterk gewaardeerd door collega's en klanten. 

Langs deze weg zetten we ze graag nogmaals in de kijker. Bedankt! Bedankt voor alles!

Ontmoet ons team

Ontdek je graag wie er elke dag voor je klaarstaat? Maak hieronder kennis met het volledige Gevimar-team.

Ans Verschatse

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 36 02 49

Mail: ansv@gevimar.be

An-Sofie Lamont

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 65 35 37

Mail: an-sofiel@gevimar.be

Charlotte Vandorpe

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 37 90 79

Mail: charlottev@gevimar.be

Cynthia Huysentruyt

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 37 90 71

Mail: cynthiah@gevimar.be

Elke Vanden Broucke

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 65 35 34

Mail: elkev@gevimar.be

Geert Viaene

Bestuurder

Tel.: 056 37 13 51 (algemeen)

Mail: geertv@gevimar.be

Gregory Cousin

Bestuurder

Tel.: 056 37 13 51 (algemeen)

Mail: gregoryc@gevimar.be

Hanne Vankeirsbilck

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 37 90 73

Mail: hannev@gevimar.be

Kaja Vansteenkiste

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 65 35 33

Mail: kajav@gevimar.be

Liesbeth Desnyder

Managementassistente

Tel.: 056 37 13 51 (algemeen)

Mail: liesbethd@gevimar.be

Lore Tuytens

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 37 90 78

Mail: loret@gevimar.be

Petra Vancoillie

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 37 24 59

Mail: petrav@gevimar.be

Sarah Vandeputte

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 65 35 36

Mail: sarahv@gevimar.be

Sofie Vanoverbeke

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 65 35 35

Mail: sofiev@gevimar.be

Stephanie Lambrecht

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 65 35 39

Mail: stephaniel@gevimar.be

Tamara Dassonville

Managementassistente

Tel.: 056 37 90 76

Mail: tamarad@gevimar.be

Tine Vermeulen

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 37 90 77

Mail: tinev@gevimar.be

Tom Coussement

Bestuurder

Tel.: 056 37 13 51 (algemeen)

Mail: tomc@gevimar.be

Wendy Claus

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 37 90 74

Mail: wendyc@gevimar.be