Geen clichéteam

Een echte boekhouder? Veel mensen schetsen dan het clichébeeld van een wereldvreemde pietje-precies die alleen aan cijfers denkt.

Maar dan kennen ze Gevimar nog niet ... Ons team bestaat uit een 20-tal enthousiaste medewerkers die allemaal houden van een losse, familiale sfeer en enorm veel waarde hechten aan echte menselijke contacten. 

Geen vervelende tocht door een keuzemenu als je ons belt. Benieuwd wie je aan de lijn hebt? Scroll dan eventjes naar beneden en koppel een gezicht aan de stem.

 

There is no I in team

Functie of titel zijn ondergeschikt aan het collectief van deze gezellige bende. Onze medewerkers staan dus ook simpelweg in alfabetische volgorde. Op onze voornamen, zoals we het liefst aangesproken worden ;-)

Ans Verschatse

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 36 02 49

Mail: ansv@gevimar.be

An-Sofie Lamont

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 65 35 37

Mail: an-sofiel@gevimar.be

Berna Kilic

Dossiervoorbereider

Tel.: 056 37 13 51

Mail: bernak@gevimar.be

Charlotte Vandorpe

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 37 90 79

Mail: charlottev@gevimar.be

Elke Vanden Broucke

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 65 35 34

Mail: elkev@gevimar.be

Geert Viaene

Bestuurder

Tel.: 056 37 13 51 (algemeen)

Mail: geertv@gevimar.be

Gregory Cousin

Bestuurder

Tel.: 056 37 13 51 (algemeen)

Mail: gregoryc@gevimar.be

Hanne Vankeirsbilck

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 37 90 73

Mail: hannev@gevimar.be

Iulia Tabac

Dossiervoorbereider

Tel.: 056 37 13 51

Mail: iuliat@gevimar.be

Kaja Vansteenkiste

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 65 35 33

Mail: kajav@gevimar.be

Liesbeth Desnyder

Paralegal

Tel.: 056 37 13 51 (algemeen)

Mail: liesbethd@gevimar.be

Lore Tuytens

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 37 90 78

Mail: loret@gevimar.be

Maaike Devolder

Dossiervoorbereider

Tel.: 056 37 13 51

Mail: maaiked@gevimar.be

Nieuwe Collega

Klantverantwoordelijke (adviseur)

Tel.: 056 37 13 51

Mail: jobs@gevimar.be

Petra Vancoillie

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 37 24 59

Mail: petrav@gevimar.be

Samira Takkal

Dossiervoorbereider

Tel.: 056 37 13 51

Mail: samirat@gevimar.be

Sofie Vanoverbeke

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 65 35 35

Mail: sofiev@gevimar.be

Stephanie Lambrecht

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 65 35 39

Mail: stephaniel@gevimar.be

Tamara Dassonville

Managementassistente

Tel.: 056 37 90 76

Mail: tamarad@gevimar.be

Tine Vermeulen

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 37 90 77

Mail: tinev@gevimar.be

Tom Coussement

Bestuurder

Tel.: 056 37 13 51 (algemeen)

Mail: tomc@gevimar.be

Wendy Claus

Klantverantwoordelijke

Tel.: 056 37 90 74

Mail: wendyc@gevimar.be